#MagentaTeam

Sklepy firmowe T-Mobile

Contact Center

https://assets.magentateam.pl/public/magenta-team/hero/frontline.webp frontline mobile

 • Jeśli masz już pierwsze doświadczenia w sprzedaży, możesz zostać Konsultantem/-tką w naszych Sklepach T-Mobile.
 • Nauczymy Cię wszystkiego o naszej ofercie, produktach i telekomunikacji.
 • Od początku rekrutacji zobaczysz z kim i gdzie będziesz pracować.
 • Pracujemy stacjonarnie, także w weekendy, na grafiku. Ok 60% naszej pracy to obsługa w sklepie, ale kontaktujemy się z naszymi Klientami również telefonicznie.
 • Co miesiąc otrzymasz podstawę + premię sprzedażową. Mamy też premie uznaniowe i liczne konkursy (ostatnim razem 58 osób ze sprzedaży poleciało do Tajlandii!).
 • Jak Ci się spodoba, to zostaniesz u nas na dłużej. Co czwarty pracownik/-czka Sklepów spędził z nami 10 lub więcej lat i jest dumny/-a z bycia #MagentaTeam!
 • Dołącz do naszego zespołu Contact Center w Łodzi lub w Warszawie. Wystarczy, że masz pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta.
 • Ok. 80% naszej pracy to obsługa klienta, ale również rozwiniesz się w obszarze sprzedaży. Dzwonimy wyłącznie do naszych obecnych Klientów.
 • Stawiamy na jakość i relację, dlatego nie otrzymasz skryptów - specjalni Opiekunowie i Manager pomogą Ci dobrze się wdrożyć i wyczuć nasze komunikacyjne flow.
 • Nauczymy Cię również wszystkiego o naszej ofercie, produktach i telekomunikacji.
 • Co miesiąc otrzymasz podstawę + premię sprzedażową. Mamy też dodatki uznaniowe i liczne konkursy.
 • Pracujemy hybrydowo, także w weekendy, na grafiku. Do pracy z domu otrzymasz od nas komputer i router z nielimitowanym Internetem.
 • Jak Ci się spodoba, to zostaniesz u nas na dłużej. Co czwarty pracownik Contact Center spędził z nami 10 lub więcej lat.
 • Mamy realne możliwości rozwoju – przy dobrych wynikach będziesz mieć możliwość zostać Starszym Konsultantem, a potem nawet Kierownikiem – 100% tych stanowisk to nasze wewnętrzne awanse! Zawsze też jest możliwość rozwoju w pozostałych obszarach biznesu.

Praca w T-Mobile - opinie pracowników

malgorzata2

Małgorzata,

Konsultantka ds. Sprzedaży

4 miesiące w #MagentaTeam

Bielsko-Biała

W firmie pracuje od kilku miesięcy. Wdrożenie wymagało sporo pracy, ale się opłaciło. Praca daje dużo satysfakcji w przyjaznej atmosferze i poprzez realizacje celów jakie stawia firma, przekłada się to na atrakcyjne wynagrodzenie.

ela

Ela,

St. Konsultantka ds. Sprzedaży

14 lat w #MagentaTeam

Gliwice

Praca w T-mobile to przede wszystkim praca dla osób elastycznych, gdyż zmiana to nasz drugie imię. Dzięki temu zawsze jesteśmy aktywni i pełni energii! Jako pracownik z 14-letnim stażem mogę śmiało przyznać, że firma jest bardzo elastyczna oraz wspiera kobiety. Każdy ma „widełki płacowe” w zależności od umiejętności. W naszym regionie widać to bardzo wyraźnie, gdyż Region Południowy to Magentowy GIRL POWER! Chcesz zarabiać na siebie oraz pracować w fantastycznym towarzystwie? To właśnie my! To T-Mobile!

mateusz

Mateusz,

Kierownik Sklepu Firmowego

1,5 roku w #MagentaTeam

Oława

Praca na stanowisku kierownika na pewno jest dla ludzi ambitnych, lubiących wyzwania. Tych ostatnich jest bardzo wiele, ale gdy je zrealizuję to naprawdę mogę powiedzieć, że jestem zadowolony pod każdym aspektem (zarówno finansowym jak i ambicjonalnym). Jeżeli jesteś ambitny, inteligentny (a na pewno jak to czytasz to taki jesteś), potrafisz dawać feedback zarówno pozytywny jak i ten twórczy (przecież feedback negatywny nie musi istnieć), a na dodatek lubisz sprzedawać (kierownik musi być wzorem dla swojego Teamu) to jest to stanowisko stworzone dla Ciebie.

maciej

Maciej,

Mł. Konsultant ds. Sprzedaży

10 miesięcy w #MagentaTeam

Chorzów

W naszej firmie nie można się nudzić. Jak wiadomo, praca w sprzedaży nie należy do najłatwiejszych (jak każda praca z klientem), lecz narzędzia, zakres szkoleń, współpraca między działami w T-Mobile zdecydowanie napędzają do działania i ułatwiają codzienne obowiązki.

konrad

Konrad,

Kierownik Sklepu Firmowego

6 lat w #MagentaTeam

Łódź

Zatrudniłem się w T-Mobile w 2016r., przyszedłem na chwilę i... zostałem do dziś :) Przygoda z #MagentaTeam otworzyła mi wiele możliwości i perspektyw. Na przestrzeni lat widzę jaką drogę przeszedłem mając po drodze wzloty i upadki. Podczas tych drugich zawsze mogłem liczyć na wsparcie swoich przełożonych oraz współpracowników. To im zawdzięczam wiele wspaniałych chwil. Komunikacja pomiędzy współpracownikami codziennie pozwala mi na wzbogacanie swoich doświadczeń. Dzięki pracy tutaj największą motywacją i motorem napędowym stali się dla mnie ludzie.

michalina

Michalina,

St. Konsultantka ds. Sprzedaży

13 lat w #MagentaTeam

Bielsko-Biała

Mogę śmiało powiedzić, że T-Mobile to stabilność. Pracuję w T-Mobile od 2009 roku. Ciągle uczę się nowych rozwiązań telekomunikacyjnych, podążamy za trendami. Firma daje mi duże możliwości rozowu, uczciwe wynagrodzenie i dodatki w postaci benefitów motywują do pracy.

michal2

Michał,

Konsultant ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

6 lat w #MagentaTeam

Contact Center Łódź

Zapewniam, że w Magenta Team odnajdzie się każdy. Ta praca jest na tyle wszechstronna, że zadowoli ludzi szukających nowych wyzwań, kreatywności oraz chcących poczuć nietuzinkową atmosferę w miejscu pracy która daleka jest od nudy jak i tych osób szukających stabilizacji i pewności zatrudnienia. Dodatkowo czuje się zaopiekowany i doceniony przez różnorodne benefity jakie otrzymujemy na każdym kroku. Zaczynając od bogatej oferty sportowej, medycznej oraz wszelkich premii świątecznych i uznaniowych za osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

agnieszka

Agnieszka,

Mł. Konsultantka ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

15 miesięcy w #MagentaTeam

Contact Center Łódź

W T-Mobile pracuję ponad rok. Firma zapewniła mi kompleksowy pakiet szkoleń abym pewnie mogła wypełniać obowiązki wykonywane na moim stanowisku. W razie potrzeby przełożony jak i cały zespół służy pomocą. Ciągłe szkolenia i inwestycje w pracownika sprawiają, że do wykonywania pracy podchodzę z pozytywnym nastawieniem i pewnością, że nie ma rzeczy niemożliwych a osiąganie celów jest w zasięgu ręki.

malgorzata

Małgorzata,

Kierowniczka Sklepu Firmowego

22 lata w #MagentaTeam

Puławy

Bycie w #Magentateam jest szalenie inspirujące i motywujące. Firma stoi ludźmi z pasją i zaangażowaniem. Pracuję w sprzedaży i jako lider Sklepu, wiem jak ważną rolę w organizacji odgrywamy jako Frontline. Jesteśmy mocno nastawieni na cele i aby je osiągnąć inspirujemy się wzajemnie i wspieramy w codziennej pracy i w trudnych chwilach – to daje siłę i energię. Mam to szczęście, ze mój zespół jest fantastyczny i skupiamy się zarówno na efektywnym rozwoju jak i pielęgnowaniu relacji z klientami.

katarzyna

Katarzyna,

Konsultantka ds. Sprzedaży

6 lat w #MagentaTeam

Płock

Dzięki wsparciu otrzymanemu ze strony Kierownika Sklepu jak koleżanek i kolegów z Zespołu bardzo szybko i płynnie udało mi się odnależć w Magentowej rzeczywistości, w poczuciu zgrania w super ekipie z którą spędzam 3/4 swojego życia. Atmosfera i benefity jakie towarzyszą mojej codziennej pracy stanowią dla mnie bufor bezpieczeństwa, a to, że mam gwarancję stałej pracy wpływa na realizację powierzonych mi celów. Jeśli chodzi o znajomość ofert zawsze mogę liczyć na wsparcie ze strony trenerów.

oktawian

Oktawian,

St. Konsultant ds. Sprzedaży

8 lat w #MagentaTeam

Kraków

Stabilizacja to jest to co wyróżnia nasza firmę i w obecnych czasach. Nasza firma jest otwarta i innowacyjna. Codzienna praca z klientem daje możliwość ciągłego rozwoju i pozwala być ONLINE w życiu. W codziennej pracy mogę liczyć na wsparcie bezpośrednich przełożonych jak i współpracowników. Ułatwia to podejmowanie odpowiednich decyzji zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Pomimo, że praca wymaga od nas ciągłego skupienia, lubię w niej to, że znajdujemy też czas w ciągu dnia w naszym zespole na „reset” na reset naszych emocji na odreagowanie.

magdalena

Magdalena,

St. Konsultantka ds. Sprzedaży

8 lat i 9 miesięcy w #MagentaTeam

Lublin

Praca w T-Mobile daje mi stabilne zatrudnienie. W tej firmie mogę się realizować, a także mam możliwość rozwoju oraz poznawania nowych technologii. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i daję z siebie 120% poprzez cierpliwość i zaangażowanie, które okazuje swoim Klientom. Co najważniejsze - zespół, w którym pracuję zawsze mnie motywuje do realizacji wyznaczonych celów i wspiera mnie w każdej sytuacji i to właśnie dzięki nim czuję się jak w rodzinie. Do pracy zawsze idę z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

michal

Michał,

St. Konsultant ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

3 Lata w #MagentaTeam

Contact Center Łódź

Firma otwarta na rozwój pracownika, dbająca o odpowiednie przygotowanie i wsparcie nowo zatrudnionych. Zawsze można liczyć na pomoc Managera oraz współpracowników, szczególnie w momencie wdrażania się na swoje stanowisko. Dużą zaletą mojej pracy jest możliwość pracy zdalnej oraz urozmaicony pakiet benefitów. "Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz 100..." :)

tomasz

Tomasz,

St. Konsultant ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

6 lat #MagentaTeam

Contact Center Łódź

Doceniam stabilność Pracodawcy i możliwości rozwoju. Lubię codzienne wyzwania i co za tym idzie adekwatne do nich wynagrodzenie. Pracowałem w różnych firmach, natomiast nigdzie indziej nie odczułem takiego "Team spirit" jak w T-Mobile. Polecam dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że aby zarobić trzeba coś robić ;-)

kamil

Kamil,

Kierownik Zespołu ds. Sprzedaży Zdalnej

5 lat w #MagentaTeam

Łódź, Sprzedaż Zdalna

W #MagentaTeam jestem od pięciu lat. Przez cały ten czas w pracy mierzyłem się z licznymi wyzwaniami które były rewelacyjną okazją do rozwoju i samodoskonalenia. Dołaczając do naszej załogi możesz liczyć na pomoc zarówno od kadry menadżerskiej jak i wysoko wykwalifkowanego zespołu trenerskiego. W T-mobile Polska odnajdzie się każdy kto nie boi się wyzwań i chce wspolnie tworzyć najlepszy brand telekomunikacyjny.

avatar

Ewelina,

Konsultantka ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

9 lat w #MagentaTeam

Contact Center Łódź

Od samego początku praca w T-Mobile miała być na chwilę - nigdy nie widziałam się w strukturach korporacyjnych. Jednak okazało się, że atmosfera, ludzie i praca są idealne. Pracuję w fantastycznym zespole, który jest nie tylko zespołem firmowym, ale po czasie okazał się również świetną grupą przyjaciół - zawsze możemy na siebie liczyć. Moje codzienne zadania to przede wszystkim rozmowy z ludźmi i rozwiązywanie ich problemów - i moim zdaniem pracuję w najfajniejszym dziale w całej firmie :-)

Magentowo, czyli...

Umowa o pracę z atrakcyjnym

systemem premiowym

Ponad 70% pracowników otrzymuje co miesiąc dodatkowe premie.

Opiekun Wdrożenia

i bank rozmów

Dzielimy się najlepszymi praktykami, dlatego zawsze będziesz mieć dostęp do bazy wiedzy i banku rozmów.

Jasna ścieżka

kariery

Cykliczne przeglądy stanowisk i jasne kryteria awansu.

Rozwój

w biznesie

Możliwości awansów poziomych – zmiana obszaru biznesowego w firmie.

Dostęp do

dodatkowych szkoleń

Platformy tj. Coursera, Percipio, liczne programy wewnętrzne oraz Akademia T-Mobile.

Program

poleceń pracowniczych

Otrzymujesz bonus za każdą zatrudnioną osobę, którą polecisz.

Dzień wolny z okazji urodzin/imienin

Dostaniesz od nas dodatkowy dzień urlopu na świętowanie.

Liczne

konkursy

Sprzedażowe i ogólnofirmowe. Z atrakcyjnymi nagrodami – zagraniczne wyjazdy, bilety na mecze sportowe, nagrody rzeczowe i wiele innych.

Pakiet medyczny,

sportowy i ubezpieczenie

Dbamy o Ciebie i dajemy Ci możliwość wykupienia pakietów dla Twoich najbliższych.

Platforma

benefitowa

Sam/-a wybierasz na co wydasz comiesięczne środki: Netflix, Allegro, Empik, Suntago i wiele innych.

Zniżki

pracownicze

Świetna oferta abonamentowa w T-Mobile, atrakcyjne zniżki, licytacje sprzętów itd.

Magentowy proces rekrutacyjny

logo welove

Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Dla nas nie ma znaczenia Twoja rasa, kolor skóry, Twoja orientacja seksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie, niepełnosprawność, poglądy, wygląd, czy religia, którą wyznajesz. Liczą się tylko Twoje kompetencje. Gwarantujemy Ci także, że uczestnicząc w rekrutacjach do #MagentaTeam zawsze otrzymasz informację zwrotną!

Etap 1

WYŚLIJ CV

TO TWÓJ RUCH. Przygotuj swoje CV i napisz w nim dlaczego interesuje Cię to konkretne stanowisko. Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem i przeanalizujemy je pod kątem wymagań w tej roli.

Etap 2

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

TERAZ NASZA KOLEJ. Skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie. Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, zapytamy o Twoją dostępność na spotkanie rekrutacyjne w biurze lub w sklepie.

Etap 3

POROZMAWIAJ Z MENADŻEREM/-KĄ

Podczas rozmowy rekrutacyjnej opowiesz nam o swoich doświadczeniach i o sukcesach. Możesz spodziewać się też scenki sprzedażowej oraz będziesz mieć możliwość zadania swoich pytań.

Etap 4

DOŁĄCZ DO #MagentaTeam

Udało się? Witamy w T-Mobile! :) Wyślemy Ci zaproszenie do platformy preonboardingowej, gdzie uzupełnisz najważniejsze dokumenty. Od pierwszego dnia czekają Cię szkolenia, w trakcie których wszystkiego Cię nauczymy.